اخذ ویزای فوری چین با بهروزسیر

%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D9%86.jpg

معمولاً صدور ویزای چینحدود یک هفته تا ده روز ممکن است طول بکشد. از این رو افرادی که برای دریافت ویزای چین زودتر از زمان مقرر اقدام می کنند باید یک سری شرایط را علاوه بر دیگران رعایت کنند. این افراد باید هزینه های بیشتری را پرداخت کنند تا بتوانند در اوایل صف برای رسیدگی به پرونده شان قرار گیرند.

چنانچه شما هم به اخذ ویزای فوری چین نیاز دارید می توانید از آژانس مسافرتی بهروزسیر که کارگزار مستقیم خدمات مسافرتی چین است برای دریافت ویزا و پیگیری کارهایتان کمک بگیرید.

هنگامی که شروع به جمع آوری مدارک برای ویزای فوری چین می کنید، باید ابتدا ببینید چه شرایطی برای دریافت این ویزا وجود دارد.

اگر به همراه خانواده می خواهید به مسافرت بروید یا با تورهای گروهی چین می خواهید همراه شوید، بهتر است از ویزای فوری چین در تحت نام ویزای گروهی چین بهره ببرید.

پس هر کسی می تواند از ویزای فوری چین استفاده کند ولی باید مازاد بر هزینه های عادی، مبلغی را پرداخت نماید که بسته به نوع ویزا می تواند متغیر باشد.

برای دریافت ویزای فوری چین یک سری مدارک مورد نیاز است که باید آن ها را به سفارت چین تحویل دهید.

بر اساس این که نوع ویزای شما گروهی باشد یا فردی، با خانواده سفر کنید یا به تنهایی و این که ویزای فوری چین بخواهید یا ویزای عادی مبلغ پرداختی شما متفاوت است.

ویزای فوری چین معمولاً 30 روزه است که مناسب افرادی است که می خواهند برای کارهای تجاری یا توریستی به این کشور وارد شوند.

 

منبع : بهروزسیر


/ 0 نظر / 42 بازدید